www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niezwykły sylwester Krystiana Wieczorka!

Nie pójdzie na huczny bal ani na domówkę u znajomych, nie będzie też błyszczeć na żadnej gali. Gdzie zatem Krystian Wieczorek wybierze się na sylwestra? Nie zgadniecie!

Sylwestra spędzę biegając na nartach w Górach Izerskich. To będzie dobry wstęp do czekających mnie wyzwań sportowych – oświadcza Krystian Wieczorek w rozmowie z gazetą „Express Ilustrowany”.

Gwiazdor ma bardzo ambitne sportowe plany na cały nadchodzący rok:
W 2013 roku zamierzam po raz pierwszy wystartować w Biegu Piastów i nauczyć się windsurfingu – mówi Krystian Wieczorek. – W ośrodku „Biathlon” w Jakuszycach Nowy Rok witają wyłącznie biegacze, którym zależy na czynnym wypoczynku, a nie zabawie. Wszyscy biegają w sylwestra na nartach z latarkami na głowach do późnych godzin nocnych, a do ośrodka przychodzą tuż przed północą, żeby złożyć sobie życzenia. Nikt się nie stroi, nie przebiera. Tam Nowy Rok wita się w kombinezonach, trzeba tylko ściągnąć narty. Nie ma mowy o upijaniu się i szaleństwie, bo wszyscy wracają na trasę, gdzie biegają maksymalnie do drugiej w nocy, żeby jak najwcześniej wstać i rano znowu założyć narty – mówi aktor.

Przyznacie chyba sami, że będzie to sylwester inny niż wszystkie!


Wpisz komentarz

 1. 31 grudnia 2012 12:21

  ja:

  mam niedaleko ale niestety nie pojade…pokibicowalabym Krystianowi

 2. 5 stycznia 2013 07:37

  Anonim:

  Panie Krystianie gratulacje,jest Pan najprzystojnieszym aktorem mlodego pokolenia.Zycze Panu wspanialego Nowego Roku i szczescia w milosci.

 3. 7 stycznia 2013 15:35

  Monia:

  Meeggaa wielki podziw, ale nie za chęci do czynnego wypoczynku…bo w pełni Pana rozumiem , sama uwielbiam sport i stoi to u mnie na piedestale. ale za to , że nie jest Pan zwykłą gwiazdą , która chcąc się wylansować pokazać, robi coś wbrew sobie:) Fajnie, że tacy artyści , aktorzy istnieją …wierzę, że świat jeszcze całkowicie mnie nie miażdży 😀 Trochę o Panu zaczęłam czytać, po występku w DDtvn i doszłam do wniosku, że wygląd owszem, ale dopiero po bliższym zapoznaniu zrobił Pan na mnie wrażenie…Wygląd…hmmm kamerki mogą wiele pozmieniać …zresztą jest wielu przystojniaków na świecie, ale szacun za skromność ,pasję , inteligencje, poczucie humoru i wyczucie dobrego smaku (metaforycznie:P) Oby tak dalej …trzymam kciuki za sportowe wydarzenia w Pana życiu, dużo sukcesów niech sie Pan nie zmienia! Wielu sukcesów zawodowych! 🙂 P.s. ahhh gdybym wiedziala troche wczesniej o tych Jakuszycach 😛 tym bardziej, że Sudety to moja odskocznia od wszystkiego!:)Pozdrawiam!!!:):):)

 4. 22 stycznia 2013 20:02

  ja:

  Panie Krystianie, świetnie Pan rozpoczął Nowy Rok. Życzę Panu wszystkiego najlepszego na ten super 2013 rok, cudownych ludzi wokół, mnóstwo radości i spełnienia najskrytszych marzeń.

Podobne posty:

/* */?>