www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niekończąca się opowieść Sablewskiej

Sablewska ponownie o tym, jak czuje się jako jurorka „X Factor”.

Program się skończył, jednak wywiady nowych celebrytów dopiero się zaczęły. Jedną z nowych gwiazd w show biznesie stała się Maja Sablewska, która umiejętnie wykorzystuje swoje 5 minut.

Jak ja się czuję? Czuję się bardzo w porządku. Czuję, że mogę wpływać na ludzi. W jakimś tam stopniu. I to jest fajne. Nie będę Ci ściemniać. Po prostu się tak czuję. A tym samym ja wiem, że to co się dziej teraz – i zawsze było takie założenie – to jest coś, co też może pomóc moim artystom. Było mi mega ciężko. Udzielam wywiadów, żeby ludzie mogli dowiedzieć się jaka jestem naprawdę. I myślę, że dzięki temu ludzie poznali jaka ja jestem, dlatego do tych life-ów było mi łatwiej zasiąść”- wyznała podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN”.

Dopiero po pewnym czasie okaże się, czy udział w programie był dobrym pomysłem. Na razie nie do końca wiadomo, jak wpłynęło to na jej wizerunek. Jej byłe podopieczne zadbały o to, aby ludzie postrzegali ją jako zimną i wyrachowaną osobę. Czy Mai uda się przekonać do siebie widzów?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>