www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niegrzeczna dziewczynka

Katarzyna Maciąg wygląda jak aniołek. Prawda jest jednak taka, że to dziewczyna z pazurem, o czym boleśnie przekonują się kolejni faceci!

Drobna sylwetka, duże sarnie oczy i delikatny głos – nic dziwnego, że Kasia Maciąg wzbudza uczucia opiekuńcze u każdego faceta, jaki stanie na jej drodze.

– Mężczyźni uwielbiają takie delikatne, bezbronne kobiety. Ale zawsze po jakimś czasie okazuje się, że ja jednak taka nie jestem, i dopiero wtedy zaczynają się problemy – mówi aktorka w wywiadzie dla „Olivii”. – Kiedy mężczyzna mówi do mnie: „Chyba muszę się tobą zaopiekować”, to wiem, że za chwilę czeka go bardzo bolesne zderzenie z rzeczywistością. Bo ja nie jestem łagodna, uległa i bezbronna.

Dlatego kolejni faceci pojawiają się w jej życiu i… szybko uciekają. O tym, jak łatwo wpada w furię jak do tej pory najbardziej boleśnie przekonał się jednak młodszy brat aktorki:
– Jak byliśmy dziećmi, tłukliśmy się porządnie – wspomina Katarzyna Maciąg. –  Któregoś dnia, nie pamiętam dlaczego, chciałam go dopaść za wszelką cenę, a on się schował w pokoju i zamknął drzwi. W tych drzwiach była gruba, wielka szyba, którą zbiłam jednym kopnięciem. Do tej pory nie wiem, co wtedy we mnie wstąpiło.

Miejmy nadzieję, że żaden z partnerów aktorki nie był świadkiem podobnego ataku furii!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>