www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niedziela z Mel B!

Poczynając od czasów występów w słynnym brytyjskim zespole Spice Girls, poprzez udział w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami, Melanie Brown zawsze cieszyła się ogromną popularnością. Dzięki niezwykłemu talentowi oraz nietuzinkowej osobowości, gwiazda posiada rzesze fanów na całym świecie.

Niegdyś Scary Spice, największa imprezowiczka w zespole Spice Girls, dziś żona i troskliwa matka dwóch dziewczynek: Angel (3 l.) oraz Phoenix (11 l.). Obie córeczki z poprzednich, burzliwych związków! Obecnie Melanie jest szczęśliwą żoną producenta muzycznego Stephen’a Belafonte’a i jak sama twierdzi pragnie skoncentrować się w życiu nie tylko na karierze, ale także na opiece nad swoją cudowną rodziną.

Niemniej jednak, gdy Mel B wychodzi na scenę, ponownie mamy okazję zobaczyć drapieżną Scary Space, która niewątpliwie potrafi wykorzystywać talent, który dała jej natura! W najnowszym reality show widzowie będą świadkami nowych wyzwań w życiu Melanii. Propozycja współpracy z takimi zespołami jak Pussycat Dolls wyda się kusząca, ale czy nie straci na tym życie rodzinne piosenkarki?

aka

PREMIEROWA SERIA na kanale E! ENTERTAINMENT!
MEL B: It’s a Scary World
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ, GODZ. 20:00


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>