www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niedoszła topmodelka zakłada szkołę tańca na rurze

Marta Szulawiak z programu Top Model urzekła telewidzów swoim pięknym uśmiechem.

Dziewczyna nie wstydziła się przyznać, że tańczy na rurze za pieniądze. Jak czytamy w Super Expressie:

Przebywając w show, kandydatka na modelkę kilka razy opowiadała o swojej niechęci powrotu do pracy w klubie go-go. Miała nadzieje, że program pozwoli jej się wyrwać z dotychczasowego życia i nie będzie musiała znów nago tańczyć za pieniądze.

I faktycznie nie będzie już musiała tańczyć nago za pieniądze. Otwiera własny biznes … związany z tego typu tańcem. Tabloid zacytował wpis Marty z jednego z portali społecznościowych następującej treści:

Moi Drodzy:)) wkrótce otwieram szkołę tańca, gdzie m.in. każdy będzie mógł nauczyć się tańca pole dance:))) i potrzebuję Waszej pomocy:)) poszukuję wystrzałowej, odlotowej i najlepszej nazwy dla mojej szkoły:))))) liczę na Wasze cudowne pomysły …

szulawiak_marta


Wpisz komentarz

  1. 17 grudnia 2010 11:31

    Tweets that mention Niedoszła topmodelka zakłada szkołę tańca na rurze | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Niedoszła topmodelka zakłada szkołę tańca na rurze http://bit.ly/eQMn3x #foto […]

Podobne posty:

/* */?>