www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niedługo stuknie jej czterdziestka!

Choć trudno w to uwierzyć, to Agnieszka Dygant niedługo skończy 40 lat! Gwiazda zapowiada, że rozkręci megaimprezę!

Choć niektóre kobiety drżą na samą myśl o kolejnych urodzinach, Agnieszka Dygant już nie może się doczekać 27 marca, czyli daty swoich urodzin:
– Od zawsze wydaje mi się, że jestem najmłodsza w grupie, nawet jeśli inni są znacznie młodsi ode mnie. Ale w tym roku tort i świeczki będą. Może nawet jakąś bibę urządzę i się upiję.- żartuje aktorka w wywiadzie z magazynem „Pani”.

Gwiazda zamierza jednak poważnie podejść do swoich urodzin i dlatego robi małe podsumowanie swoich osiągnięć:
– Nie będę robić wielkich podsumowań, ale nie ukrywam, że od jakiegoś czasu refleksje nasuwają się same. Jestem w wieku, w którym pewne marzenia i plany z młodości już się zmaterializowały. Są praca, partner, dziecko. Człowiek zaczyna się zastanawiać, jak ta rzeczywistość ma się do jego dawnych wizji.

Aktorka nie ukrywa też, jakie są jej marzenia. Czego życzy sobie Agnieszka Dygant?
– Może małej chałupki w lesie? Mogłabym tam usiąść w fotelu i nic nie robić, tylko gapić się na drzewa. Xawery miałby przestrzeń, żeby szaleć i biegać. Zapraszałabym przyjaciół na imprezy i robiłabym ogniska. I spotkań z interesującymi ludźmi sobie życzę. Chciałabym mieć na starość dużo ciekawych historii do opowiedzenia.- mówi Agnieszka Dygant.

Życzymy jej zatem spełnienia tych marzeń!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>