www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nie zdażyła rozebrać się do Playboya, ale pokazała się prawie nago w innym celu

Anna Jurksztowicz, piosenkarka i producentka muzyczna przyznała, że nie zdążyła rozebrać się do Playboya, ale udało jej się to zrobić w szczytnym celu.

„Myśl o biuście” to kampania świadomościowa, promująca profilaktykę badań piersi. W kampanię zaangażowało się dwanaście kobiet – ikon. Obok Ani w kampanii wzięły udział: Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Korcz, KatarzynaKowalczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel i Maria Rotkiel. Zdjęcia gwiazd ukazały się w limitowanym kalendarzu, a  autorką zdjęć jest Katarzyna Paskuda. Zyski ze sprzedaży kalendarza oraz fotografii zostaną przekazane na fundację Rak’n Roll oraz walkę z rakiem piersi.

Jako piosenkarka nie specjalizuję się w rozbieranych sesjach foto. Nawet gdy byłam bardzo młoda, w teledyskowych scenach rozbieranych zawsze miałam dublerkę. Mam swoje sposoby na obnażanie się. Na przykład śpiewanie na scenie jest takim publicznym pokazywaniem intymnych miejsc, tyle że na duszy. Zresztą rozbierane sesje wychodzą z mody, ale ze smutkiem przyjęłam wiadomość, że Playboy rezygnuje z publikacji aktów. Dlatego postanowiłam wziąć udział w rozbieranej sesji wspierającej jakiś szczytny cel. Mogłabym też założyć bikini, bo uwielbiam się rozbierać do słońca. Uwielbiam słońce do tego stopnia, że można mnie spotkać na plażach nudystów, ale z przyczyn technicznych nie podam ich adresu.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>