www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Nie zamierzam sprzedawać swojej ciąży mediom” – zapewnia Katarzyna Skrzynecka

Aktorka nie lubi zdradzać tabloidom intymnych szczegółów ze swojego życia. Niezwykle często udziela wywiadów, jednak stara się nie mówić w nich o swojej ciąży. Jest to dla niej zbyt osobisty temat.

„Unikam także wszystkich drążących sprawę rozmów. Staram się rozmawiać w bardzo ogólny sposób, bo każdy ma prawo spełniać się rodzinnie. Natomiast rozmowy typu „niech pani drąży temat swojej ciąży” to nie jest moje ulubione zajęcie. Nie będzie żadnego opowiadania szczegółów” – wyznała w rozmowie z „Wp.tv”.

Dodała także, że nie zamierza brać udziału w rozbieranej sesji pokazującej brzuszek, pomimo tego, że wielu celebrytów decyduje się na taki krok. „To jest wolny wybór każdej pani i wolna decyzja każdej rodziny. Jeżeli ktoś lubi tego typu zdjęcia, to się na coś takiego decyduje. Ja akurat na tego typu sesje nigdy bym się nie zdecydowała. Jest to dla mnie rzecz taka bardzo intymna i rodzinna, którą ja wolałabym zachować tylko dla siebie i dla mojego męża” – twierdzi.

Od jakiegoś czasu Kasia faktycznie mniej mówi o swoim życiu. Czyżby nauczyła się, że nie należy wpuszczać obcych do swojego życia?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>