www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nie rób Siary!

Manifestacja pod domem Janusza „Siary” Rewińskiego!

Akcja Cała Polska goli „Siarę”! wychodzi z Facebook’a i w realu dociera aż pod dom Janusza „Siary” Rewińskiego. Fani biorą sprawy w swoje ręce. Grupa najbardziej zdeterminowanych zwolenników akcji udała się do Janusza, by osobiście przekonać go do zgolenia brody. Czy słynny „Siara” posłuchał demonstrantów i uległ presji?

Kilka dni temu grupa najgorliwszych fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! zebrała się by wspólnie namówić Janusza „Siarę” Rewińskiego do zgolenia brody. Demonstranci skandowali hasła „Siara pod kosiarę!”, czy „Koniec z brodą!” pod domem „Siary”. Obecność grupy ludzi mocno zdziwiła Rewińskiego, ale czy uległ presji i dał się przekonać do ogolenia się? Zobacz poniżej wideorelację!

30 tys. fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”!
Już ponad 30 tys. fanów popiera akcję. Na fanpage’u marki Wilkinson (www.facebook.com/WilkinsonPolska) zbierane są głosy poparcia. „Ekipa Wilkinson odwiedziła już główne miasta Polski zbierając głosy poparcia. „Byliśmy już m.in. we Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Trójmieście i Olsztynie” – wylicza Beata Kozieł, Senior Brand Manager Wilkinson. „Ludzie chętnie przyłączają się do naszej akcji, ale dla Janusza jest nas cały czas za mało. Widać, że już powoli mięknie, ale musi być nas jeszcze więcej!” – dodaje Beata Kozieł.

aka

Głosy poparcia są zbierane na www.facebook.com/WilkinsonPolska.
Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>