www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Nie jestem hipokrytką”- zapewnia Anja Rubik

Modelka przyznaje, że konsekwentnie broni swojego zdania. Od kiedy wystąpiła w reklamie futer, zachęca do ich noszenia na wszystkie sposoby. Z tego powodu stale kłóci się z Joanną Krupą, zażartym obrońcą maltretowanych zwierząt.

Anja słynie z konsekwencji. Szanuje osoby, które nie noszą futer, jednak tylko wtedy, gdy unikają wszelkich wyrobów zwierzęcych. Pozostałe przypadki to dla niej hipokryzja.

„Nikogo do niczego nie namawiam! W programie „Dzień Dobry TVN” powiedziałam, że jeśli już ktoś zdecyduje się na noszenie futra, powinien kupić je z dobrego źródła i od uczciwego producenta. Szanuję osoby, które nie jedzą mięsa i nie noszą wyrobów skórzanych. Jednak byłabym hipokrytką mówiąc „Nie noście futer!”, skoro je reklamuję. Ten, kto mnie potępia, powinien być konsekwentny. Niech nie nosi butów ze skóry i torebek. I unika takich marek, które słyną z produkcji futer”- twierdzi w rozmowie z „Party”. Wyraźnie odnosi się tu do Joanny, która nie stroni od skórzanych butów i pasków. Która z nich zdobędzie większe poparcie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>