www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nie cichną plotki o rozwodzie Doroty Gardias

Pogodynka w końcu wypowiedziała się na ten temat.

Od czasu udziału Doroty Gardias w Tańcu z gwiazdami pojawiają się różne informacje dotyczące jej małżeństwa z mężem Konradem Skórą. Dorota pracująca i mieszkająca na codzień w Warszawie nie mieszka z mężem, a to z tego powodu, że on sam mieszka i pracuje w Łodzi. Ale to nie ten fakt stał się silnym zapalnikiem gorącej dyskusji i mnążących się plotek o ich rozwodzie.

Jakiś czas temu niektóre z portali publikowały zdjęcia pogodynki spacerującej po stolicy w objęciach mężczyzny, którym nie był jej mąż. Od tamtej pory pojawiają się spekulacje, że Gardias się rozwiodła. Jak pogodynka skomentowała te rewelacje?

Bez względu na to, jakie informacje będą się pojawiać na temat mojego życia prywatnego, nie zamierzam komentować żadnych doniesień. Mam taką zasadę, że milczę o moim życiu prywatnym – powiedziała w rozmowie dla Twojego Imperium.

Gardias_Dorota_Skóra_Konrad

Gardias_Skóra_Dorota_Skóra_Konrad


Wpisz komentarz

 1. 15 listopada 2010 15:45

  Jai Ty:

  Kolejna gwiazdeczka….!
  W glowie JEJ sie poprzewracało !
  Za dużo pieniżków i mąz przestal Jej imponowac…. strasznie, ochydnie puste zachowania… a co do ogległości to jak komus tak w glowie slawa nie przewraca to ODLEGLOSC w niczym nie przeszkodzi…
  PS a kolejny Jej partner to? uwaga !!!!! IBISZ !! O_O

Podobne posty:

/* */?>