www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nie chciała pracować w Buffo bo zatańczy w TzG!

Gdy Kasia Zielińska dostała propozycję występowania w teatrze Janusza Józefowicza i odmówiła, wszyscy zastanawiali się, dlaczego?

Dziś już wiadomo: sympatyczny rudzielec zatańczy w XIII edycji „Tańca z Gwiazdami!” Gdy Natasza Urbańska, postanowiła zająć się solową karierą i odejść z teatru męża, Janusz Józefowicz długo zastanawiał się, kto mógłby zająć jej miejsce. Idealną kandydatką wydawała się Kasia Zielińska, której szef „Buffo” zaproponował rolę w planowanym na wrzesień musicalu „I love you”.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Kasia odmówiła zasłaniając się „wieloma planami artystycznymi”. Zarówno Janusz Józefowicz, jak i Natasza Urbańska nie mogli wyjść ze zdumienia, że ich kusząca propozycja została odrzucona przez gwiazdę „Barw szczęścia”! Para, zajęta przygotowaniami do XII edycji „Tańca z gwiazdami” nie musiała jednak długo czekać na rozwiązanie zagadki. Okazuje się bowiem, że cała trójka spotka się na planie… „Tańca z Gwiazdami”!

Jak donosi „Super Express”, Kasia Zielińska, związana dotąd z TVP 2, nie bała się zaryzykować i pojawi się na parkiecie w studiu TVN. Czy to oznacza, że zawsze uśmiechnięta prowadząca zniknie z teleturnieju „Kocham cię, Polsko”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>