www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nie będzie już farbować włosów!

Anna Dereszowska jest twarzą firmy kosmetycznej produkującej farby do włosów. Jednak znana z urody aktorka oświadczyła ostatnio, że… nie będzie już zmieniać koloru swoich włosów!

Aktorka znana z „M jak miłość” wyznała, że lubi lekki makijaż oraz swój naturalny kolor włosów. Choć takie wyznanie w ustach ambasadorki znanej firmy kosmetycznej może dziwić, za lookiem Anny Dereszowskiej stoją… propozycje zawodowe:
– Być może producenci filmowi robią to nieświadomie, ale stereotypowe myślenie, niestety, bardzo wpływa na ich wybory.– żali się aktorka na łamach „Twojego Imperium”- Gdy miałam jasne włosy, dostawałam propozycje ról typowych matek- Polek albo słodkich kobietek bez charakteru i własnego zdania będących dodatkami do silnego mężczyzny. Natomiast gdy tylko wróciłam do naturalnego koloru, sytuacja zmieniła się radykalnie. Teraz częściej otrzymuję propozycje zagrania kobiety inteligentnej, zaradnej i niezależnej.

Nic dziwnego więc, że Anna Dereszowska nie chce już rozjaśniać włosów. Sama aktorka przyznaje też, że swoją decyzję opiera na doświadczeniach zawodowych:
– Zrobiłam sobie blond pasemka, gdy grałam policjantkę w „Złotopolskich”. To była moja największa pomyłka i wiem, że do tego koloru na pewno nigdy nie wrócę.- śmieje się dziś Anna Dereszowska.

My natomiast jesteśmy pewni jednego: zarówno w jasnych, jak i w ciemnych włosach aktorka prezentuje się bosko!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>