www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nicolas Prusinski będzie trenował polskie gwiazdy!

Nicolas Prusinski, na co dzień mieszkający w Berlinie polski trener osobisty fitness, postanowił częściej odwiedzać swój rodzinny kraj. A wszystko dlatego, że  chciałby trenować z naszymi polskim gwiazdami. Chętnie spróbowałby z Dodą, Marylą Rodowicz czy Anną Grodzka.

 

Jego nazwisko jest znane w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych.  Ćwiczył z aktorem Til’em Schweigerem, piosenkarką Sinead O’Connor, a także z wieloma znanymi niemieckimi politykami, których nazwisk nie może zdradzić. To jest tajemnica zawodowa.

Ma duże poparcie od niemieckich gwiazd filmu i seriali, ale przede wszystkim od Sinead O’Connor.

Ona optymistycznie podeszła do treningów. Bardzo się starała i nie musiałem wywierać na niej jakiś presji. Była bardzo zmotywowana i miała efekty – opowiada Nicolas.

Z Markiem Wahlbergiem spotkał się w Stanach w tym samym klubie fitness…Trenował z nim kilka razy. Til Schweiger przyszedł, aby poćwiczyć z nim już w Niemczech.

Bardzo jest skupiony na tym, co robi i dokładnie wykonuje wszystkie ćwiczenia. Bardzo dobra osoba do trenowania – wspomina Nicolas.

Nasz polski trener ma mocną pozycję w Niemczech i dobrze zarabia. Jednak nie zawsze tak było…

Zaczynał od pracy sprzedawcy w sklepie. Przez wiele lat trenował tenis i taekwondo, dzięki czemu mógł sam dawać lekcje. Przez jakiś czas był także ochroniarzem i ćwiczył w klubie fitness . Wtedy powstała myśl o skończeniu kursu na trenera osobistego. Był dobry i każdy następny jego klient polecał go dalej.

Osiągnął wielki sukces jako mężczyzna, ale urodził się dziewczynką… Źle się czuł w swoim ciele i już jako nastolatek ubierał się i zachowywał jak chłopak. Przeszedł kilka operacji i dziesięć lat temu stał się facetem.

Nie kryję się z tym. Każdy z moich znajomych, klientów, z którymi ćwiczę zna moją historie i wszyscy to akceptują – opowiada Nicolas.


Wpisz komentarz

  1. 28 kwietnia 2013 23:31

    aisak:

    Jest Pan bardzo silnym i dobrym człowiekiem . Utożsamiam się z panem – anglistka Kasia-mama porwanego syna Jakuba płacąca 7 rok ALIMENTY w Polsce na porwanego jej syna. W pracy 3 dni temu usłyszałam w radiu wywiadz panem i byłam godna podziwu dla siły pana samozaparcia i wytrwałości. Ja też ją znalazłam, ale w dążenieu do troszkę innego wzniosłego celu, jakim było oczekiwanie na powrót porwanego mi syna. aisak8@wp.pl

Podobne posty:

/* */?>