www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal wraca: zostałem wypuszczony i dziękuję

To będzie przełomowy rok?

Adam Darski po walce z białaczką, chemioterapiach i w końcu po przeszczepie wraca. Na oficjalnej stronie internetowej swojego zespołu Behemoth, Darski vel Nergal pisze do swoich fanów:

Witajcie! Chciałoby się powiedzieć: W końcu. Po blisko półrocznym pobycie w szpitalach, kilku cyklach chemioterapii, naświetlaniach i przeszczepie szpiku zostałem w stanie dobrym wypuszczony do domu. Czuje się nieźle, biorąc pod uwagę intensywność terapii. Nie był to dla mnie łatwy okres ale tak jak sobie założyłem, wyszedłem z tego z tarczą. Nigdy nie zakładałem innej opcji choć bywały ciężkie momenty… W tym miejscu musze podziękować kilku osobom, dzięki którym te ciężkie momenty były względnie znośne. Dziękuję rodzicom. Należy Wam się pomnik za miłość i cierpliwość. Dorotce, za heroiczną postawę, miłość i wsparcie. Nie mogę pominąć jej fanów, którzy dla mnie i innych chorych zrobili również gigantyczną pracę. Jesteście wielcy! Fani Behemoth na całym świecie przeszli samych siebie, organizując imprezy mające na celu uświadamianie innych czym jest białaczka. Wielkie brawa.

Co prawda cale leczenie przebiegło właściwie podręcznikowo a sama operacja podawania nowego szpiku przeszła bezproblemowo, podobnie jak okres potransplantacyjny, to właśnie w ciągu najbliższych miesięcy będę musiał na siebie wyjątkowo uważać. Oczywiście będę miał dużo czasu, żeby nabrać sil, zastanowić się nad strategia i powrotem na scenę, który to moment zbliża się nieuchronnie (śmiech). Przede wszystkim jednak muszę odbudować kondycje fizyczną... poza tym mam straszny głód grania, od pół roku w końcu nie grałem na gitarze! Mam wiele do nadrobienia ale też mnóstwo motywacji i wręcz palę się do pracy. To będzie dla mnie i dla zespołu bardzo ważny rok!

Co o tym sądzicie?

A nam się tak zwyczajnie wydaje, że co by nie mówiono i nie pisano o czarciometalowym zespole Nergala, jego skandalizującej narzeczonej Dodzie, czy próbach lansowania się na chorobie, jedno trzeba przyznać.

W czasie, gdy życie wystawiło ich na próbę, stawili czoła, nie zawiedli siebie ani swoich bliskich. Dali z siebie wszystko. Takiej siły i wiary w ŻYCIE można tylko pogratulować!

Nergal_Darski_Adam_Doda_Rabczewska_Dorota

Darski_Adam_Nergal_Doda

Doda_Nergal


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>