www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal tylko udawał?

Doda: „Nergal udawał uczucia”. Rabczewska żali się prasie.

Nie może zrozumieć oszustw jej byłych. Na temat każdego ze swoich poprzednich partnerów mówi złe rzeczy. Zaczęła od Majdana. Wyznała, że był okres, w którym zatrudniała trzech detektywów, aby sprawdzić podejrzenia o zdradzie.

„Wynajęłam trzech detektywów. Biedny dostał rozdwojenia jaźni. Gdy pewnej pani w niedwuznacznej sytuacji spadł w jego samochodzie kolczyk i od razu dostał ode mnie SMS-a: „Lepiej zdejmować biżuterię przed seksem w aucie”. Nie miał pojęcia, co się dzieje”– zdradza w „Vivie”.

Nawiązała także do Nergala. Wyznała, że pomimo bólu, jaki pozostał po tym związku, nie żałuje walki o szpik dla Adama.

„Wiem, że nawet gdyby przyszedł wróż z magiczną różdżką i powiedział: „Dodo, Adam jest chory, a jak wyzdrowieje, odejdzie do innej kobiety. Masz dwa wyjścia: rozstać się z nim teraz i oszczędzić sobie cierpienia albo robić dalej swoje”, postąpiłabym tak samo. Bo życie ludzkie jest ponad wszystkie animozje”– twierdzi.

Podkreśliła, że marzy jej się zarabianie pieniędzy bez wysiłku. Jednak to nie rzeczy materialne są dla niej najważniejsze. Wyznała, że oddałaby wszystko za prawdziwą miłość. Czy wreszcie spotka swoją drugą połówkę?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>