www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal nie ma czasu na dziewczyny!

Choć po głośnym rozstaniu z Dodą Adam Darski nie raz był widywany z pięknymi kobietami, twierdzi, że nie był wtedy w żadnym związku. I długo nie będzie!

Największa miłość Adama Darskiego? Zdecydowanie muzyka! Wokalista przyznał nawet, że spotykając się z kobietami mówi o tym otwarcie już na pierwszej randce.

– Gram w otwarte karty. Spotykam kogoś i od razu stawiam sprawę jasno: „Kochanie, możesz mnie mieć, ale tylko do szesnastej, później mnie nie ma. Jadę na trasę, będę za miesiąc, możemy znów się spotkać, lecz na więcej nie licz.” To chyba uczciwe podejście, prawda?

Trudno odmówić Nergalowi racji. Ale trochę szkoda, że po rozstaniu z Dodą muzyk nie spotkał na swojej drodze żadnej wielkiej miłości.

– Spotykałem się z kilkoma dziewczynami. Nie były to jednak żadne poważne historie. Jestem w takim momencie swojego życia, że po prostu nie chcę się angażować. Doszedłem do siebie, wróciłem na właściwe tory, teraz skupiam się na realizacji swoich planów zawodowych. Chwilowo w moim życiu nie ma miejsca na drugą osobę. Albo jest go bardzo mało.

Nergal twierdzi też, że po przebytej chorobie chce wycisnąć z życia jak najwięcej. Szkoda tylko, że na prawdziwą miłość może liczyć tylko… ze strony fanów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>