www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal komentuje oskarżenia o lans na chorobie

Adam Darski przemówił i stanął w obronie Dody.

Były mąż Dody, piłkarz Radek Majdan mówił ostatnio o swojej byłej żonie „Na ludzkim zdrowiu nie robi się PR-u”. Wokalista grupy Wilki, Robert Gawliński twierdził innym razem, że Doda lansuje się na chorobie Nergala. Jak do tych wszystkich oskarżeń odnosi się dzisiaj sam Darski, który ciągle zmaga sie z białaczką?

Lider zespołu Behemoth, tak skomentował całą sprawę w rozmowie z dziennikiem Metro.

Znajomi przekazywali mi, jak jest komentowana moja choroba albo apele Dorotki żeby rejestrować się w bankach dawców szpiku. Niejednokrotnie spotykamy się z oskarżeniami, że lansujemy się na chorobie.

Jak widzę tych byłych sportowców, przebrzmiałe gwiazdy estrady i inne najwyraźniej niedopieszczone tzw. osoby publiczne, rzucające pełne jadu i frustracji komentarze pod naszym adresem, to jest mi ich żal. Usta maja pełne bogoojczyźnianych frazesów, a w sercu pielęgnują błoto. Żałość i hipokryzja.

majdan_radosław

Gawli?ski_Robert

Doda_Nergal


Wpisz komentarz

 1. 21 listopada 2010 14:12

  Hututu:

  Pierdolenie

  Po pierwsze Nergal jako Satanista sam nie powinien pluć jadem. Wierząca nie jestem ale wyznaję zasadę: „Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień”.
  A sam święty nie jest prawda? To wolny kraj i niech ludzie mówią co chcą.Jego zacietrzewienie to hipokryzja o ona do satanera nie pasuje.Niby co go oburza, słowa innych?
  Po drugie chodzi Doroni WYŁĄCZNIE o niego w tej całej akcji ze szpikiem a nie jakichś tam innych chorych ch,,j czy to dorośli czy dzieci.Akcje zrobiła, Nergal znalazł dawcę trza zwinąć szopkę i już o oddawaniu szpiku nie gadać.
  Coż za wspaniała promocja przy chorobie Darskiego. Ten leży w szpitalu, sra pod siebie a ona umalowana i wytipsowana mówi jak to przy nim czuwa i go kocha. Miałaby czas myśleć o dobrym wyglądzie gdyby naprawdę się nim przejmowała???? Czekam na lans Dody przy trumnie jej rodziców.
  Polska przeprasza za Dodę.

Podobne posty:

/* */?>