www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal jurorem!

Wokalista Behemota jednym z jurorów nowego talent show!

 

Jesienią na antenie TVP2 ruszy nowy show muzyczny – „The Voice of Poland. Najlepszy głos„. Jednym z jurorów ma być Nergal – informuje branżowy portal Wirtualnemedia.pl

Poszukiwania uczestników ruszą w połowie lipca br. i prowadzone będą w internecie, gdzie każdy będzie mógł zgłosić się poprzez specjalną aplikację oceniającą głos. Równolegle producenci będą szukać śpiewających talentów m.in. w szkołach muzycznych.

Wybrani uczestnicy wezmą udział w specjalnych castingach. Podczas nich czwórka jurorów nie będzie widzieć śpiewającego uczestnika, dopóki nie zdecydują się na to, by zostać jego trenerem. Jeśli wykonawcą będzie zainteresowany więcej niż jeden juror, to uczestnik sam wybierze sobie trenera.

W drugim etapie uczestnicy z tych samych drużyn rywalizować będą ze sobą śpiewając ten sam utwór. Po tym etapie z drużyny każdego z jurorów, decyzją jej trenera, zostanie połowa uczestników. Wystąpią oni w kolejnym etapie – odcinkach na żywo, gdzie eliminować ich będą widzowie w głosowaniu sms-owym. Do finału przejdzie czterech wykonawców, po jednym z każdej z drużyn, a widzowie wybiorą zwycięzcę.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>