www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal jest, ale go nie ma?

Obecność w składzie jury The Voice of Poland wokalisty Behemota od początku budziła sporo kontrowersji. Nergal jedynie dolewa oliwy do ognia.

Hardkorowy metalowiec podkreśla, jak daleko mu do świata mediów i szołbiznesu, a jednak z tym szołbizem trzyma sztamę.

„Media są głupie. (…) Mam olbrzymi dystans do mediów. (..) Rozumiem, że dzięki temu zarabia się pieniądze, ale mnie to nie dotyczy. Jestem tego częścią, ale nie biorę w tym udziału.” – mówi w wywiadzie dla serwisu Mediarun.Pl

Dosyć to pokrętne – jestem częścią, ale nie biorę udziału. Jestem auto felga, ale w jeździe samochodem udziału nie biorę. Nie rozumiemy, ale pewnie dlatego, że jak to media – jesteśmy głupie.

aka


Wpisz komentarz

  1. 26 sierpnia 2011 15:45

    ladyv:

    A ja rozumiem o co mu chodzi – celebryci jak Doda sami wysyłąją newsy o sobie na pudelka, nakręcają tą całą spiralę np wkładając sobie penisa do buzi, albo podsyłąjąc donosy dotyczące siebie, gadając z tabloidami, komentując to co piszą – a Nergal tego nie robi i nigdy nie robił, tj nie zarabia na tym, że pojawia się w tabloidach czy na pudelku bo do niczego nie jest mu to ptorzebne, nie powoduje to większego zainteresowania jego death-metalowym zespołem. A na pudelkach piszą to, co im podeśle Doda, czyli baaardzo złe rzeczy o adasiu (trzeba jakoś się wytłumaczyć z rzucenia chorego na raka faceta nie?:))

  2. 26 sierpnia 2011 15:49

    ladyv:

    Nergal stoi z boku, bierze udział w tym programie, ale jakby z doskoku, nie siedzi w tym głęboko i na pewno to bedzie dla niego jednorazową przygodą. A z mediami tabloidowymi się nie chce bratać. I nie robi sobie PR-u w tabloidach tak jak Doda, któa akurat mu robi po tym rozstaniu czarny PR i powstają naprawde durne artykuły na jego temat, więc dlatego mówi, że media są głupie -ale chyba chodzi mu o to, że media to splot układów i układzików, a on nie chce mieć z tym nic wspólnego i robi swoje, niezależnie co inni o nimn napiszą. rozumiecie?:OP

Podobne posty:

/* */?>