www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal chory na białaczkę

Lider heavymetalowej grupy Behemoth przebywa w szpitalu.

O tym, że Nergal lider heavymetalowej grupy Behemoth jest ciężko chory donosiliśmy już kilka dni temu. Teraz okazuje się, ze ta choroba to białaczka. Super Express donosi, że Nergal ma białaczkę, a katolicy, którzy byli niejeden raz obrażani przez grupę Behemoth modlą się za niego i proszą u Boga o zdrowie dla Darskiego.

„Modlimy się za niego i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Moja córka również walczyła z ciężką chorobą i wygrała – powiedział nam Robert „Litza” Friedrich (42 l.), niegdyś motor metalowego zespołu Acid Drinkers, dziś Arki Noego.

Do modlitwy za scenicznego Nergala przyłączają się także księża. I niestety, ale wygląda na to, że te modlitwy bardzo będą potrzebne, bo stan Darskiego  nie jest najlepszy. Pojawiają się nawet podejrzenia, że ostatni pobyt Dody w szpitalu był związany nie z zabiegiem, jaki miała mieć wykonany na swoim chorym kręgosłupie, a z oddaniem szpiku dla ukochanego Adasia. Ale póki, co to tylko spekulacje. Sama Doda, wydała w sprawie chorego narzeczonego specjalne oświadczenie

„Kochani, wierzę, że los postawił mnie na drodze mojej miłości nie bez głębszego powodu. Jeżeli jest nim pomoc w TEJ WALCE, to staję z nią ramię w ramię, bez mrugnięcia. Dlatego nie jestem w stanie wydać płyty w terminie, a poza tym nawet nie chcę, bo moje serce i myśli są teraz skupione na jednym – na zwycięstwie Adama. Będziemy się widzieć tylko, lub AŻ, na koncertach. Wiem, że naładujecie mnie wtedy siłą, którą wykorzystam w kolejnych bitwach. Wygramy, bo mamy w ręku najpotężniejszą broń – MIŁOŚĆ. KOCHAM CIĘ ADAŚ!”.

Adam Darski, Dorota Rabczewska

Nergal_Darski_Adam_Doda_Rabczewska_Dorota

Nergal_Darski_Adam_Doda_Rabczewska_Dorota

Nergal_Darski_Adam

Orion_Wroblewski_Tomasz_Nergal_Darski_Adam


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>