www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nergal będzie reklamował satanizm?!

Do czego to doszło! Apokalipsa przed nami, że aż strach się bać! Co niektórzy już się boją do tego stopnia, że protestuję przeciwko udziałowi Adama Darskiego w programie The Voice!

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy zaprotestowało przeciw udziałowi Adama „Nergala” Darskiego w programie „The Voice of Poland”, który od września pojawi się w TVP 2. Zdaniem KSD, TVP zatrudniając kontrowersyjego artystę promuje satanizm. – czytamy na poważnym, branżowym portalu Wirtualnemedia.pl, który jest poważny, więc chyba nie żartuje z takim doniesieniem.

– Adam Darski w swojej publicznej działalności dokonuje licznych profanacji, bezczeszczenia symboli Kościoła Katolickiego, poniża godność katolików.(…) Zgoda na udział w programie Adama Darskiego jest równoznaczna ze zgodą na promowanie satanizmu w naszym kraju, jawnym przyzwoleniem władz na profanowanie symboliki chrześcijańskiej – konkludują sygnatariusze listu podpisanego przez szefów KSD i zarząd oddziału warszawskiego. Skargi napływają też do Rady Programowej TVP, m.in. od posłanki PiS Anny Sobeckiej.

Niżej podpisany kładzie głowę pod katowski topór idąc o zakład, że podobnie jak w przypadku opluwanych filmów czy wystaw, protestujący zapewne nie byli na nagraniach, nic nie widzieli i nie wiedzą o co w ogóle kaman. Wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą, w którym kościele, jak w ludowym powiedzeniu. Dzwoni im tylko brzydkie słowo NERGAL w głowie, a resztę sobie poukładali w (nie)logiczną całość: sataniczny Nergal na tronie (jurora), przesłuchiwać (straszne słowo!) będzie kandydatów „w ciemno” (w ciemnościach piekielnych oczywiście), w towarzystwie seksownej (zatem grzechu wartej) współprowadzącej, Magdaleny Mielcarz, a jak mu w gardle zaschnie to zwilży je na bank krwią niewinnych dziewic.

Wrrr, nie możemy się doczekać! Świetna reklama, teraz na pewno wszyscy rzucą się przed ekrany!

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>