www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natasza Urbańska chce mieć więcej dzieci?

Gwiazda Teatru Buffo dzieli czas między karierę, a wychowanie córeczki, Kalinki. Wygląda jednak na to, że artystka już dziś myśli o… powiększeniu rodziny!

Dla córeczki Natasza Urbańska zrezygnowała z kilku ról i przeprowadziła się na wieś. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu artystka nie tylko nie była skłonna do takich poświęceń, ale jeszcze… wcale nie chciała słyszeć o dziecku!

– Byłam antymacierzyńska! Gdy dzieci znajomych lgnęły do mnie, chciały się ze mną bawić, uważałam to za koszmar. Moja mama mówiła: ” Zobaczysz, gdy będziesz miała swoje dziecko, wszystko się zmieni”. Kpiłam: „Yhm. Na pewno…” – opowiada artystka w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. – Nie wiedząc, że jestem w ciąży, któregoś dnia pomyślałam: „A może fajnie byłoby mieć dzidziusia?” To był drugi tydzień!

Dziś, gdy Kalinka już podrosła, Natasza Urbańska może powiedzieć o sobie, że jest doświadczoną mamą:
– Cieszę się, że Kalina chodzi już do przedszkola. Miałam poczucie winy, że jestem na przedpołudniowej próbie, a ona z nianią w domu – wspomina Natasza. –  Mam nadzieję, że za kilka lat będę miała więcej dzieci, ale nie chcę być tylko mamą. Nie zamknę się w domu.

Ciekawe, jak do planów Urbańskiej ustosunkuje się jej mąż, Janusz Józefowicz?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>