www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natasza i Janusz żałują wpadki!

Politycy, aktorzy, muzycy i miliony Polaków- wszyscy kibicują naszym zawodnikom, tylko nie… Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska!

Są zdolni, piękni (przynajmniej Natasza…) i bogaci. A jednak nie potrafią zjednać sobie sympatii publiczności. I nie ma się co dziwić! Niefortunne wyznania Nataszy Urbańskiej znów sprawiły, że akcje artystycznej pary poszły w dół!

– Nie interesuję się futbolem. W czasie meczu Polska- Grecja mój mąż… odpalił kosiarkę i spokojnie kosił trawę – wyznała Natasza w „Pytaniu na śniadanie”.

– Nie jestem fanatycznym kibicem. Mogę przeżyć nie oglądając jakiegoś meczu – powiedział w tym samym programie Janusz Józefowicz.

Gdy jednak te słowa spotkały się z prześmiewczymi komentarzami w internecie, Natasza zorientowała się, że strzeliła gafę. Przed meczem z Rosją więc sprostowała swoją wypowiedź. I… wyszedł z tego kolejny „samobój”!

– Muszę przyznać, że tym razem Janusz naprawdę kibicował naszym – mówi artystka. Ponieważ choreograf oglądał mecz, gdy jego żona przygotowała się do pokazania na salonach, doszło do niemiłej sytuacji:
– Mało mi makijażystki nie wydłubały oka, tak się wystraszyły jego wrzasków! – mówiła w porannym programie przejęta Natasza.

Strach pomyśleć, co gwiazda powie przed kolejnym meczem…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>