www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Siwiec w gorącej sesji dla Fullspot

Zatoka Sztuki w Sopocie stworzyła malownicze tło dla gorącej sesji nowej kolekcji produktów Fullspot, w której wystąpiła Natalia Siwiec. Gwiazda, która jest ambasadorką marki, z gracją prezentowała letnie kolory O Bag a także nowość – ‘O Bag’ z włókna rafii i oryginalne dodatki – kolorowe bransoletki, stylowe zegarki i szałowe okulary.

 

Włoska marka zachwyciła Natalię swoim niepowtarzalnym stylem i oryginalnością. Nie było jeszcze czegoś takiego jak ‘O Sun’, czyli okularów przeciwsłonecznych, które zmieniają się jak kameleon! Z proponowanych w wielu kolorach i wzorach nauszników, oprawek i szkieł można stworzyć małe cudeńko, zupełnie niepowtarzalne i spersonalizowane.

Gwiazda pokochała także unikalne, kolorowe bransoletki, ’O Brancelet’ , które w połączeniu z prostymi ‘O Clock’, w  niekonwencjonalny sposób dopełnią każdą stylizację.

Lato to niesamowity czas modnego luzu, czy to w mieście, czy na wakacjach. Do letnich stylizacji idealnie pasować będzie nowa odsłona kultowej ‘O Bag’, wykonana z włókna rafii  – lekka, wytrzymała i wygodna, na pewno pomieści wszystkie niezbędne rzeczy.

Marka Fullspot to nie tylko torby ‘O Bag’, ale także ‘O Pocket’ i ‘O Beach’, bransoletki ‘O Bracelet’ oraz zegarki ‘O Clock’. Zamów już teraz w sklepie internetowym www.fullspotmarket.pl


Wpisz komentarz

  1. 2 października 2014 20:45

    zenek:

    fajna cizia

Podobne posty:

/* */?>