www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Siwiec stara się o dziecko!

Dosyć beztroskiego życia! Natalia Siwiec chciałaby już zostać mamą. Przygotowania do tego wydarzenia zaczęła już dziś, choć w ciąży jeszcze nie jest…

Myślę, że nadszedł na to czas. Wszystko przemyślałam i już zaplanowałam, kiedy zaczniemy się starać o dziecko. Po najbliższych wakacjach! To lato niech będzie jeszcze szalone i rozrywkowe – mówi gwiazda w wywiadzie dla „Twojego imperium”. – Już zaczęłam interesować się przygotowaniami do ciąży. Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy i zyskałam całkiem inną świadomość. Dotąd całe moje życie było jedną wielką przygodą. Dużo w nim zabawy i spontaniczności. Jednak jeśli chodzi o sprawy zdrowotne i planowanie rodziny, zawsze byłam, jestem i będę odpowiedzialna i skrupulatna. Moje przygotowania polegają na oczyszczeniu organizmu, dbaniu o zdrowie, pozytywnym nastawianiu się do tego, co mnie czeka i właściwym przyjęciu naszego potomka. Dowiedziałam się również, że kiedy para stara się o dziecko, bardziej wskazana jest dieta mięsna niż warzywna. A ja od prawie trzech lat jestem jaroszem. Dlatego znowu będę zmuszona zmienić nawyki żywieniowe.

Natalia zapewnia, że nie będzie się dzielić z mediami zbyt wieloma szczegółami dotyczącymi swojego dziecka!
Moje dziecko już gdzieś na mnie czeka, a ja cierpliwie poczekam na jego przyjście. Jestem przekonana, że maleństwo będzie przede wszystkim moją prywatną radością – zapewnia Natalia.

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>