www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Siwiec pozowała nago jako 13-latka!

Natalia Siwiec słynie z wielu odważnych sesji. Okazuje się, że pierwsze nagie fotki zafundowała sobie będąc… jeszcze w szkole podstawowej!

Natalia Siwiec nie przestaje nas zaskakiwać odważnymi wyznaniami. Tym razem gwiazdka wspomina swoją… pierwszą rozbieraną sesję zdjęciową!

 

Jak miałam 13 lat zrobiłyśmy sobie z moją przyjaciółką zdjęcia na golasa. To były tylko takie dla nas – wspomina celebrytka w „Gali”. – Wzięłyśmy je do szkoły i… pamiętam to była lekcja religii. Wszyscy oglądali jakieś zdjęcia, więc ksiądz się wydarł, żeby go słuchać, i zabrał mi tę kopertę, która leżała na ławce, z niecenzuralnymi fotkami, i poszedł z nią do dyrektorki. Pewnie nieźle się zdziwił, jak zobaczył, jakie tam są zdjęcia. Oczywiście, później dywanik, dyrektorka powiedziała, że do „Playboya” to możemy sobie pozować, ale dopiero jak wyjdziemy z podstawówki. I chciała to pokazać na szkolnym apelu.

Modelka wale nie czuła wtedy wstydu:
Pomyślałam, że wcale tak źle nie wyglądam, więc czego ja mam się wstydzić? – dziwi się Natalia. – Wszystko, co robię, robię w zgodzie ze sobą, nie dla innych. Bo jeśli żyjesz dla innych, nie żyjesz wcale! – mówi odważna Natalia Siwiec.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>