www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Sikora wygrała „The Voice of Poland”

W sobotę odbył się finał drugiej edycji „The Voice of Poland„. Wygrała wokalistka z drużyny Marka Piekarczyka, Natalia Sikora.

Rywalizacja była niezwykle zacięta do samego końca. Czworo finalistów zaprezentowało się od jak najlepszej strony, ale jak wiadomo zwycięzca mógł być tylko jeden. Ostatecznie, decyzją widzów, najlepszym głosem Polski została Natalia Sikora z drużyny Marka Piekarczyka.

Finał rozpoczęła Dorota Osińska piosenką Anny Marii Jopek „Ale jestem”. Następna za scenie pojawiła się Natalia Sikora, która wystąpiła wspólnie ze Stanisławem Soyką w utworze „Tolerancja”. Potem Natalia Nykiel zaśpiewała przebój The Beatles„Yesterday”. Michałowi Sobierajskiemu partnerowała grupa Audiofeels., a wspólnie wykonali „Stand by me” Bena Kinga.

Po pierwszym głosowaniu widzów, z programem musiała się pożegnać Natalia Nykiel. Następnie, po dramatycznym głosowaniu z programem pożegnał się Michał Sobierajski. Nagrodę Radia Zet otrzymał Juliusz Kamil. Napięcie sięgnęło zenitu, kiedy Tomasz Kammel odczytał nazwisko zwyciężczyni. Natalia Sikora została najlepszym głosem w całej Polsce!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>