www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Sikora vs. Dorota Osińska – decydujące starcie

Natalia Sikora i Dorota Osińska – wokalistki okrzyknięte największymi osobowościami drugiej edycji „The Voice of Poland”,  staną do bezpośredniej rywalizacji w 11. odcinku show, otwierającym etap „Bitew”. Która z nich będzie musiała odpaść? Odpowiedź poznamy już 6 kwietnia, o godz. 20.05 na antenie TVP2.

„The Voice of Poland” wchodzi w decydującą fazę – w „Bitwy”! Na tym etapie każdy z Trenerów będzie wystawiał do bezpośredniej rywalizacji dwóch uczestników ze swojej drużyny. Jedna osoba z każdego duetu  odpada z programu.

Natalia Sikora, która na etapie przesłuchań zachwyciła brawurowym wykonaniem utworu „Cry Baby” Janis Joplin, zdecydowała się dołączyć do drużyny Marka Piekarczyka. Taką samą decyzję podjęła Dorota Osińska, która poruszającą interpretacją „Calling You” Javetty Steele doprowadziła do łez Trenerów oraz publiczność w studio. Teraz będą walczyć między sobą o pozostanie w programie. Dlaczego Marek Piekarczyk zdecydował wystawić przeciwko sobie dwa największe odkrycia etapu „przesłuchań” 2. edycji „The Voice of Poland”?

Zdecydowałem się na takie rozwiązanie biorąc to w pełni na swoje barki, po męsku. Nieuczciwym byłoby postawienie naprzeciwko siebie „tytana” i „mrówki”. Uważam, że obie strony “bitwy” muszą być sobie równe, reprezentować ten sam wysoki poziom i talenttak swoją decyzję tłumaczy Marek Piekarczyk. Spotkanie Natalii i Doroty, które bardzo się ze sobą przyjaźnią, to będzie prawdziwe święto muzyki. Tutaj liczy się najlepsze wykonanie piosenki i spotkanie dwóch wyjątkowych osobowości, dwóch królowych sceny. I naprawdę nie chodzi w tym przypadku o walkę, rywalizację czy jakąś wojnę. Prędzej czy później dziewczyny i tak by się ze sobą spotkały. Dlatego z pełną świadomością tego, co robię zdecydowałem, że stanie się to już teraz.

Marek Piekarczyk składa też ważną  deklarację. I jeszcze jedno. Niezależnie od tego, jak dla każdego z uczestników mojej drużyny zakończy się przygoda z „The Voice of Poland”, zamierzam z każdym z nich, wspólnie nagrać płytę. Poza tym, na zaproszenie Doroty Osińskiej, 21 kwietnia zaśpiewam w Teatrze „Rampa” jako gość w jej recitalu. W tym wszystkim naprawdę liczy się muzyka, sztuka oraz ludzie.

Po zakończeniu etapu BITWY, czyli po trzech kolejnych odcinkach, spośród 48 osób zostanie połowa. Wcześniej poszczególni Trenerzy wystawią po 12 kandydatów do miana „Najlepszego głosu Polski”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>