www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Przybysz z nową aranżacją “Królowej Śniegu” dla Informal Sounds

Natalia Przybysz dołączyła do grona artystów Informal Sounds z nową, akustyczną wersją utworu „Królowa Śniegu”, nagraną na dziedzińcu kamienicy przy Kredytowej 9. Klip dostępny jest na kanale YouTube.com/InformalSounds od 24 września, a u nas zobaczycie go poniżej!

Natalia Przybysz to jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek, która zadebiutowała w zespole Sistars we wczesnych latach 2000. Ma na swoim koncie 4 solowe albumy, które tak, jak cała jej twórczość, utrzymane są w soulowym klimacie. W muzyce inspiruje ją soul, jazz oraz funk. Nie kryje pasji do starych, vintage’owych instrumentów.

Dla Informal Sounds artystka wykonała kawałek „Królowa Śniegu” ze swojej ostatniej płyty – Prąd, w akustycznej wersji zagranej na perkusji, gitarze oraz banjo, wprowadzającej w liryczny nastrój. Klip do utworu powstał na patio zabytkowej kamienicy przy Kredytowej 9.
Partnerem strategicznym projektu Informal Sounds jest marka Levi’s®, słynąca z ciekawych światowych projektów, w które bardzo często zaangażowani są muzycy. Levi’s® od ponad wieku współpracuje z artystami, którzy przerabiając i personalizując kultowe produkty marki, wyrażają swój styl. Stawiając w sezonie SS15 na personalizację Levi’s® z pomocą Tailor Mastera marki nadał nowe oblicze kurtkom Levi’s® Trucker i koszulom Western stworzonym dla każdego z artystów biorących udział w Informal Sounds. Klasyka dżinsowego gatunku stała się unikatowym dziełem sztuki uszytym na miarę muzyków.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>