www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Lesz dostała rolę tancerki!

Piosenkarka, aktorka i tancerka Natalia Lesz dostała rolę w serialu „Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA). Zagra Milenę Suską, 27-letnią tancerkę.

Lesz, znana ostatnio z przeboju „That girl”, będzie partnerką taneczną Adama, którego gra Marcin Krajewski. Adam jest tancerzem i przygotowuje się wraz z Mileną do turnieju. Ta para nie pierwszy raz spotyka się na planie. Wcześniej oboje tańczyli w serialu „Tancerze” przygotowanym przez ATM Grupę SA dla TVP 2.

Natomiast 27-letnia bohaterka, którą Lesz zagra w „Pierwszej miłości”, to dziewczyna z małej miejscowości. Taniec jest jej pasja od najmłodszych lat. Ukończyła z wyróżnieniem szkołę baletową, jest w czołówce polskich tancerzy. Jej talent zauważono nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Sukces nie uderzył jej jednak do głowy. Nieczysta rywalizacja, kroczenie po trupach do celu są kompletnie nie w jej stylu. Kiedy zachoruje jej matka, bez chwili zastanowienia rzuci wszystko by się nią zaopiekować.

O Milenę zazdrosna będzie Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), serialowa dziewczyna Adama. Zobaczy Adama w dwuznacznej sytuacji z Mileną. Co z tego wyniknie? Ten wątek widzowie będą mogli śledzić od końca października.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>