www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Kukulska uczci pamięć ojca

Wokalistka nie może pogodzić się ze stratą ojca, który odszedł rok temu. Na szczęście Natalia Kukulska znalazła sposób na odzyskanie równowagi po tym ciosie!

Piękna, utalentowana i do tego mądra (wokalistka jest absolwentką filozofii)! Nic dziwnego, że dla Jarosława Kukulskiego córka była oczkiem w głowie. Wspierał ją, pomagał w podjęciu ważnych zawodowych decyzji. Natalia uważała tatę za najlepszego przyjaciela, u którego często szukała rad i wsparcia w przełomowych momentach życia. Nic dziwnego, że artystka do tej pory nie może dojść do siebie po stracie taty, który odszedł rok temu:

– Od małego dziecka żyłam ze świadomością, że moja mama, piosenkarka Anna Jantar, nie żyje– wyznaje Natalia Kukulska w rozmowie dla tygodnika „Świat & Ludzie”- Ale utrata taty… tego nie mogłam sobie wyobrazić. Chyba każdy z nas wierzy, że rodzice zawsze będą obok. I nagle ten ktoś, kto powołał nas na świat znika. Nie ma go. Dla mnie to potworny cios, który zachwiał moim poczuciem bezpieczeństwa.

Na szczęście wokalistka znalazła sposób na zapomnienie o bólu: – Chcę by pamięć o tacie trwała. Dlatego na pierwszą rocznicę śmierci zaplanowałam premierę strony internetowej poświęconej twórczości Jarosława Kukulskiego, ale nie zabraknie tam prywatnych i osobistych portretów, bo dla mnie to przede wszystkim mój ukochany tata.– wyznała Natalia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>