www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Kukulska przerywa milczenie!

Wokalistka postanowiła wreszcie zabrać głos w sprawie, która od dawna ją bulwersuje. Chodzi oczywiście o medialną burzę, jaką wywołał jej przyrodni brat…

Prawie całe swoje życie Natalia Kukulska śpiewa i gra. Ciągle poszukuje nowych muzycznych brzmień, ma swoją grupę oddanych fanów. Nic dziwnego, że na casting z jej udziałem do „Bitwy na głosy” przyszło najwięcej rozśpiewanych ludzi! W zupełnie innym miejscu jest teraz Piotr Kukulski, przyrodni brat Natalii. Czy dlatego początkujący raper rozpętał medialną „bitwę na ciosy” zarzucając swojej siostrze fałsz i odcinanie się od niego?

– Postanowiłam nie komentować jego poczynań. Nie dam się sprowokować pomówieniom i wejść w bazarową dyskusję. Musiałabym powiedzieć zbyt dużo… – zastrzega Natalia w rozmowie z „Show”.

Artystka postanowiła jednak odeprzeć zarzut Piotra, który był oburzony brakiem zaproszenia na opolski koncert ku pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

– Organizatorzy złożyli mi propozycję, kierując się moim doświadczeniem zawodowym, ale też znajomością dorobku bohaterów tego koncertu. Poświęcony jest on bowiem moim rodzicom. Kiedy próbowałam powiedzieć o tym wydarzeniu mojemu bratu Piotrowi, nie zareagował. Proponowałam spotkanie. Wolał pohuczeć w mediach. Z drugiej strony, podobno zapytany, czy chciałby na nim wystąpić, powiedział, że nie, i że nie wie, jaka mogłaby być jego rola. Tym bardziej ja tego nie wiem.

Konflikt między zwaśnionym rodzeństwem trwa. Ale to po stronie Natalii stanęli bliscy przyjaciele Jarosława Kukulskiego, którzy w dyskusyjnej postawie Piotra widzą mało szlachetną próbę wybicia się w mediach.

– Doceniam ten gest, że wsparli mnie i zaapelowali do Piotrka, ale jest to też apel do mediów, które rozpowszechniają ten temat, powielając fałszywy obraz sytuacji – mówi Natalia. – Bardzo to wszystko przeżywa moja babcia, która odbierała dziesiątki telefonów od znajomych i przyjaciół rodziny. Wszyscy są oburzeni.

Z pewnością nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź Piotra Kukulskiego. A może… młody muzyk, który nie ma na swoim koncie nawet debiutu pokaże nam się z innej, muzycznej strony?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>