www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Natalia Kukulska napisze wspomnienia o swoim ojcu?

Wesoły, dowcipny, z dystansem – takiego Jarosława Kukulskiego znała tylko jego córka Natalia i grono najbliższych znajomych. Czy gwiazda wyda wspomnienia o swoim ojcu?


Natalia Kukulska ciężko przeżyła śmierć swojego utalentowanego taty. Choć kompozytor umarł w wyniku długiej, wyniszczającej choroby, Natalia stara się zachować w pamięci inny jego wizerunek.

– Tata był bardzo dowcipny, miał niesamowite poczucie humoru, trochę absurdalne – opowiadała wokalistka w programie radiowym „Co mi powiesz, jak cię złapię”. Mam w pamięci masę jego powiedzonek, czy anegdot.

Bohaterką jednej z nich była Viola Kołakowska, projektantka mody, która od wielu już lat przyjaźni się z Natalią Kukulską:
– Kiedyś Viola przyszła do mnie, był również mój mąż, Adam oraz oczywiście tata – opowiada Natalia. – W pewnym momencie Viola, ubrana w długą sukienkę poszła do toalety. Gdy wróciła, okazało się, że jej suknia się podwinęła, tak bardzo, że była zawinięta. Na to mój tata szepnął mężowi na ucho: „Adasiu, mam wrażenie, że to się nie przyjmie!”

Natalia zna jeszcze wiele podobnych historii, a o żartach ojca może opowiadać godzinami.
– Staram się pielęgnować właśnie te wspomnienia – podsumowała wokalistka. Bez wątpienia jest to świetny materiał na książkę. Może więc warto je spisać?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>