www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Narzeczona Szyca debiutuje w świecie mody!

Kaja Śródka do tej pory zajmowała się dobieraniem kostiumów do filmów i reklam. Teraz dziewczyna Borysa Szyca chce zostać projektantką. Czy odniesie sukces?


Seksowne sukienki niczym kreacje Dawida Wolińskiego? Delikatne tiule jak u Macieja Zienia? Nie! Znakiem rozpoznawczym ubrań projektowanych przez Kaję Śródkę ma być… ukłon w stronę męskości.

– Uwielbiam fraki i zajęłam się projektowaniem właśnie tej części garderoby – wyznała  Kaja w programie „Pytanie na śniadanie”.

Jej niecodzienne kreacje nadają się dla każdej pani, bez względu na typ urody czy sylwetkę.
– Jest trochę casualowo, trochę stylowo. Fraki są funkcjonalne, bo można je nosić zarówno do jeansów, czy legginsów  jak i na wielkie wyjście  – wyjaśnia Kaja.

Gdzie dziewczyna Szyca szuka inspiracji? Fascynują ją zarówno projekty francuskie, pełne elegancji, jak i angielskie, gdzie fraki są nieco awangardowe. Jednak Kaja stara się dopasować ten element męskiej garderoby do kobiecej szafy. I robi to z pomysłem!

– Do moich fraków, które uszyte są z kolorowych tkanin nie trzeba już zakładać biżuterii – wyjaśnia projektantka. – Lubię też wykorzystywać różne guziki, każdy jest inny, nigdy nie ma kompletu.

Czy Kaja Śródka odniesie sukces? Narzeczona celebryty już otworzyła swój butik, gdzie możemy podziwić „fraczydła”, a na większe imprezy zakłada swoje kreacje. Póki co, zawsze może liczyć na wsparcie Borysa:
– Jest takie zamówienie, uszyję frak dla Borysa – wyznała Kaja.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>