www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Największy sukces Nataszy Urbańskiej

Tak się zastanawiamy, czy będziecie zaskoczeni?

Być może fani Urbańskiej, którzy wiedzą, jak bardzo aktorka ceni sobie życie rodzinne nie otworzą szeroko oczu ze zdziwienia. Urbańska podczas czatu z telewidzami programu Dzień dobry TVN zdradziła, że za swój największy życiowy sukces uważa … dwuletnią córeczkę Kalinę.

Szok? Amatorzy pełnej swobody i single mogą się trochę dziwić. Urbańska ma na swoim koncie przecież wiele zawodowych sukcesów, które znacznie odmieniły jej życie. Od wielu lat pracuje przy musicalach, występuje w spektaklach, wydała kilka singli, wzięła udział w wielu programach rozrywkowych, a nawet w reklamach.

Czemu największym sukcesem jest akurat córka? Naprawdę trudno jest się chyba dziwić, nawet w tak zwariowanych czasach, jakie mamy.  Dziecko to szczęście, które jest owocem miłości, powodem do ciągłej nauki kochania, odkrywania siebie i ludzi, i największym motorem do życia. Nie tylko tego zwyczajnego rodzinnego, ale i zawodowego.

Kiedy kolejny taki sukces Urbańskiej? Niedawno pojawiały się informacje, że Natasza z mężem Januszem Józefowiczem chcą powiększyć rodzinę. Tego w czacie z fanami Urbańska nie zdradziła.

Zatem czekamy …

Józefowicz_Janusz_Urbańska_Natasza

Urba?ska_Natasza_Józefowicz_Janusz

mwmedia_20100601_093730


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>