www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Największy pojedynek taneczny w Polsce!

Już po raz drugi Białymstokiem zawładnie taniec! Swoje umiejętności oraz styl skonfrontują reprezentanci dwóch największych programów telewizyjnych o tańcu: „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i „Tańca z gwiazdami”. Szykuje się prawdziwa walka gigantów… walka na style taneczne!

W sobotę, 11 czerwca w Białymstoku najlepsi tancerze z programu „You Can Dance” i „Tańca z gwiazdami” staną w szranki na jednym parkiecie, by zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności! Każda grupa przystąpi do pojedynku z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić sobie i innym, że zasługuje na miano króla parkietu. Wielki pojedynek dwóch tanecznych żywiołów oceniać będzie publiczność, która to w głosowaniu smsowym zdecyduje, która wizja tańca jest im bliższa i bardziej porywająca! Tancerzy „You Can Dance” do boju poprowadzi Patricia Kazadi, a kapitanem grupy „Tańca z gwiazdami” będzie Rafał Maserak. Niech wygra najlepszy!

Nie zabraknie niespodzianek. Na wszystkich zgromadzonych na Rynku i przed telewizorami czeka również koncert gwiazd „X Factor”.

Zobacz jak rozegra się największy pojedynek taneczny w Polsce! Nie może Ciebie tam zabraknąć. Na Rynku Kościuszki w Białymstoku spotykamy się o godzinie 16:30, a od godziny 17:25 rozpoczniemy transmisję na żywo na antenie TVN.

aka

_et_0749

t11_k_111

plakat


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>