www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najpopularniejszy włoski artysta jazzowy w Polsce!

Włoski wokalista i kompozytor soulowo-jazzowy. Jego głęboki, i ciepły głos przywodzi na myśl legendarnych czarnoskórych amerykańskich piosenkarzy, jak Barry White, Isaac Hayes, czy Lou Rawls.

Na koncie ma 4 platynowe albumy, przy których współpracował z najlepszymi muzykami świata. Kiedy dołożymy do tego świetny głos, perfekcyjne wykonania i genialne wyczucie muzyki trudno się dziwić, że jest jednym z najpopularniejszych włoskich artystów XXI wieku. Już 25 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Mario Biondi!

Urodzony w 1971 roku na Sycylii Mario Biondi, którego prawdziwe nazwisko brzmi Mario Ranno, – od najmłodszych lat kultywuje swoją pasję do muzyki z wielką dbałością i cierpliwością. Zdolności odziedziczył po ojcu, piosenkarzu Stefano Biondi, ku pamięci którego przybrał swój sceniczny pseudonim. Zaczynał od śpiewania w kościelnych chórach i nagrywania dla małych firm fonograficznych jako wokalista sesyjny. W 1988 roku pojawiła się przed nim wielka szansa – wystąpił jako suport podczas trasy Raya Charlesa po Włoszech. Po latach współpracy z włoskimi i międzynarodowymi gwiazdami wydał swój pierwszy singiel – This is what you are. Piosenka miała początkowo pojawić się tylko na rynku japońskim, ale zauważył ją popularny DJ ze stacji BBC1 – Norman Jay. Dzięki jego promocji niewiarygodny głos Mario zaczął być znany w całej Europie.

aka

ZAPRASZAMY!
25 listopada, Warszawa, Sala Kongresowa


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>