www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najpierw była Dżoana, teraz jest… Aśka!

Joanna Krupa zrobiła w Polsce oszałamiającą karierę, ale nie zawsze szło jej jak z płatka. Najtrudniejsze chwile modelka ma już za sobą. Dziś jest „nasza”.

Piękna dziewczyna, która jest spełnieniem american dream. Ale też obiekt drwin i parodii spowodowanych kaleczeniem języka. Odkąd Joanna Krupa sprowadziła się do Polski, by spróbować swoich sił, wiedziała, że nie będzie mieć lekko.

– Joanna trafiła do zgranej grupy ludzi znających się od lat. A ona była obca. Musieliśmy się jej dopiero nauczyć, bo na początku była dla nas, jurorów, niczym ufoludek- opowiada Marcin Tyszka, jeden z jurorów „Top Model.

Wszystko zmieniło się w drugiej edycji programu. Ekipa przyzwyczaiła się do „dziewczyny z LA” i do tego, że… modelka szuka kandydatek przypominających ja samą, podczas gdy inni jurorzy wola ekstremalnie chude dziewczyny w typie urody Anji Rubik:
– Teraz Aśka jest równorzędnym partnerem do rozmowy– wyjaśnia Marcin Tyszka.- To media wykreowały ja na idealna księżniczkę. Pod tym amerykańskim uśmiechem kryje się normalna babka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>