www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najlepszym sportowcem… sportsmenka!

Najlepszym polskim sportowcem 2010 była… sportsmenka, czyli Justyna Kowalczyk. Zdaniem bukmacherów bwin to ona wygra doroczny plebiscyt „Przeglądu Sportowego”. Za nią dwaj Tomasze: Gollob i Adamek.

Kowalczyk zdobyła trzy medale na igrzyskach olimpijskich w Vancouver w biegach narciarskich, w tym wymarzony złoty, wygrała klasyfikację Pucharu Świata w swojej dyscyplinie, a także… triumfowała w tym samym plebiscycie przed rokiem. Nic więc dziwnego, że wydaje się murowaną kandydatką do końcowego triumfu także i teraz.

Według bukmacherów bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, szanse na zwycięstwo w głosowaniu ma bardzo duże: Justyna Kowalczyk 1.20. Dalej za nią plasują się żużlowiec Tomasz Gollob 3.50 i bokser Tomasz Adamek 13.00. Pierwszy został w 2010 roku indywidualnym mistrzem świata, drugi do tego tytułu wciąż aspiruje pokonując kolejnych rywali w wadze ciężkiej.

Za nimi nasz dyżurny kandydat do wszystkich konkursów, czyli Adam Małysz i reszta stawki. Co ciekawe nie ma w niej Roberta Kubicy, który wygrywał konkurs w 2008 roku. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” organizowany jest w tym roku po raz 76.

Kowalczyk_Justyna

Kowalczyk_Justyna

Kowalczyk_Justyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>