www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najlepszy aktor w sytuacji bez wyjścia

Zdobywca tegorocznej nagrody dla najlepszego aktora na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – Wojciech Zieliński wpadł w pułapkę trójkąta miłosnego u boku dwóch pięknych kobiet – Karoliny Gorczycy i Joanny Orleańskiej.

Na szczęście jedynie na planie filmowym, bo w życiu miałby pewnie problem z dokonaniem właściwego wyboru.

Aktor znany z ról w filmie “Moja krew” czy “Chrzest” już jesienią pojawi się w zmysłowym filmie Tomasza Lewkowicza pt. “Huśtawka”. Zapytany, co skłoniło go do roli w namiętnej historii o trójkącie miłosnym odpowiada: „głównym motorem do pracy był scenariusz, który prowokował do psychologicznego analizowania roli, no i oczywiście piękne kobiety, które towarzyszyły mi w filmowej rzeczywistosci.”

W „Huśtawce” Tomasza Lewkowicza Wojciech Zieliński gra Michała. Mężczyznę dobrze usytuowanego, ojca i męża, który pewnego dnia poznaje energiczną, bezkompromisową i pełną namiętności kobietę. Zakochuje się w niej i od tej pory jego życie dzieli się na dwa światy. Ten sterylny, wyprany z emocji, ale bezpieczny i drugi – prawdziwy do bólu, pełen emocji, ale też i niespodziewanych pułapek. Który świat wybierze? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy “Huśtawka” trafi na ekrany naszych kin.

aka

hustawka002

hustawka_2


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>