www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najlepsze kawałki brytyjskiego zespołu w polskim filmie!

Pierwszy raz w historii polskiej kinematografii, całą ścieżkę dźwiękową filmu stworzy znany, brytyjski zespół muzyczny Archive.

Archive, po obejrzeniu fragmentów filmu „Sęp„, zgodził się, żeby cały klimat filmu zbudowany został na najlepszych kawałkach zespołu.

Znany krytyk muzyczny, Piotr Metz jest zachwycony pomysłem – Archive, to – jak twierdzi – „wymarzona muzyka filmowa. Wszystko, co dotąd stworzyli to jakby ścieżka dźwiękowa nieistniejącego filmu”. Według Metza Archive wyróżnia „unikatowe łączenie gatunków oraz fantastyczna niezgoda na bycie trendy”.

Producenci „Sępa” obiecują film wysokiej jakości. Fakt, że do stworzenia muzyki wybrano gwiazdy światowej klasy potwierdza, że poważnie traktują obietnice złożone widzom. Thriller „Sęp” to nie tylko doskonała muzyka, ale także genialny scenariusz.

W głównych rolach zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Annę Przybylską, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę. Do tej pory fabuła filmu trzymana była w tajemnicy.

Niebawem planowana jest premiera zwiastuna filmu, który ma dać przedsmak tego, czego widzowie mogą się spodziewać w kinach.

„SĘP” w kinach od 11 stycznia w kinach

O czym jest Sęp?

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił?
W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Sęp – poznaj równanie nieśmiertelności


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>