www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najdziksza impreza w Polsce

25 września 2010 roku w Centrum Stocznia Gdańska odbyła się najdziksza impreza w Polsce.

Tej jednej nocy wybrzeże zamieniło się w gorącą, meksykańską pustynię, budynek Centrum Stocznia Gdańska w przydrożną stację benzynową, a jego wnętrze w najdziksze miejsce świata, pełne faunów, karłów, brazylijskich tancerek i zaskakujących atrakcji.

Wszystko za sprawą The Wildest Night Party, której sponsorem była marka Desperados. Na 2000 uczestników najdzikszej imprezy roku czekały tętniące życiem latynoskie rytmy i niesamowite atrakcje. The Wildest Night Party podzielono na mikro światy. W Dance Macabre można było tańczyć razem z kościotrupami w rytm wybranej w słuchawkach muzyki. Uczestniczy poruszali się w zupełnej ciszy, tworząc niesamowity obraz psychodelicznego karnawału. Lucha Libre to ring, na którym można się było zmierzyć z meksykańskimi zapaśnikami…w tańcu. Świat stawał wówczas na głowie, bo wyczyny dzikich tancerzy były widoczne w „krzywym zwierciadle” na telebimie.

Co jeszcze mogło zaskoczyć tej nocy w Gdańsku? Człowiek-jaszczurka, meksykański macho, kobiety z prawdziwymi wężami, akrobatki bawiące się pod samym sufitem, karły, fauny, brazylijskie tancerki… O bezpieczeństwo uczestników imprezy dbali jednak prawdziwi meksykańscy policjanci.

W tę szaloną noc wśród gości bawili się też Kuba Wesołowski, Aleksandra Szwed, Dawid Woliński, Rafał Maserak, Tomasz Ossoliński, Mikołaj Komar i Agnieszka Włodarczyk. Wśród gości specjalnych był też zespół Freestylers – legendarna, brytyjska grupa, która dała niesamowity i pełen niezwykłej energii koncert.

aka

desperados_the-wildest-night-party_2

desperados_the-wildest-night-party_3

desperados_the-wildest-night-party_4

desperados_the-wildest-night-party_51


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>