www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Najbardziej stylowa aktorka

Magdalena Cielecka najbardziej stylową aktorką na 36. Festiwalu PFF w Gdyni.

W minioną sobotę zakończył się 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego partnerem strategicznym i kreatorem makijażu i fryzur był L’Oréal Paris. Marka zadbała o profesjonalną obsługę ponad 100 gwiazd i gości na uroczystościach wręczenia nagród, a także odpowiednią oprawę gali finałowej.

W ramach konkursów pozaregulaminowych L’Oréal Paris przyznał Nagrodę dla Najbardziej Stylowej Aktorki, która przypadła Magdalenie Cieleckiej. Ponadto, przez 2 kluczowe dni festiwalu działał Instytut Piękna L’Oréal Paris dostępny dla wszystkich widzów i mieszkańców miasta.

Wręczenie Nagrody dla Najbardziej Stylowej Aktorki odbyło się 10 czerwca, w dniu poprzedzającym uroczystość finałową, na tzw. Małej Gali festiwalu. Nagroda została przyznana po raz pierwszy i na stałe wejdzie do formuły wydarzenia.
– Magdalena Cielecka jest uosobieniem dwóch pasji, które od lat z powodzeniem realizuje L’Oréal Paris. Te pasje, to kino i piękno. Jesteśmy nie tylko partnerami licznych festiwali filmowych, ale również na stałe współpracujemy z gwiazdami największego światowego formatu. Przyznana przez nas nagroda jest wyrazem uznania dla niekwestionowanego stylu Pani Magdy, na który składają się osobowość, charyzma, klasa oraz podziwiane przez nas dokonania artystyczne – powiedziała Katarzyna Chaber, Dyrektor marketingu marki L’Oréal Paris.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>