www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nagi Leszek Stanek!

Już 12 maja na rynek trafi kolejny numer EksMagazynu – pisma dla kobiet, które jako pierwsze w Polsce rozbiera mężczyzn!

To numer przełomowy – po raz pierwszy bowiem w rozbieranej sesji kobiecego odpowiednika Playboya wystąpił celebryta. Redakcja EksMagazynu rozebrała tancerza i aktora Leszka Stanka, który wcielił się w postać graną przez Roberta De Niro w kultowym filmie „Taksówkarz”, a w specjalnym wywiadzie dla EksMagazynu opowiada o funkcjonowaniu na granicy dwóch światów: artystycznego i komercyjnego.

Przemysław Skowron, najseksowniejszy głos w RMF FM, mówi o pasji, jaką jest praca radiowca. EKSrawagancka bohaterka Monika Richardson, o tym dlaczego nigdy nie wstrzyknie sobie botoksu i jak wygląda jej życie bez telewizji. Ponadto sylwetki Agaty Dębickiej (Piksele), projektantki Małgorzaty Dudek, EKScytująca wyprawa na Sycylię, raport o ekshibicjonizmie w sieci, reportaż napisany na podstawie historii zasłyszanych w taksówkach, „zamrożona płodność” i o tym jak można poprawić wygląd waginy.

eksmagazyn_leszekstanek_taxidriver_1

eksmagazyn_okladka_nr4

eksmagazyn_leszekstanek_taxidriver_2


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>