www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nagi Diablo Włodarczyk w damskim Playboy’u

W wakacyjnym numerze EksMagazynu – damskiego Playboy’a pojawiła się rozbierana sesja polskiego pięściarza Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Sportowiec rozebrał się dla czytelniczek magazynu, gdyż, jak twierdzi, chciał przez chwilę wcielić się w rolę seksownego i zmysłowego mężczyzny, a nie tylko pięściarza. – Bardzo dobrze czułem się na planie, to była przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenie. Podoba mi się taka konwencja zdjęć – mówi Diablo.

– Czytelniczki już od jakiegoś czasu podpytywały nas o sportowców i coraz częściej pojawiało się nazwisko Krzysztofa, zdecydowałyśmy się więc zaprosić go na zdjęcia. Wypadł bardzo dobrze – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu. – Co więcej, mamy w tym numerze Maćka Maleńczuka, który również deklaruje, że za kilka miesięcy zdejmie dla Polek ubranie, więc zapowiada nam się gorący koniec roku – dodaje.

W wakacyjnym numerze EksMagazynu znaleźć również można: Natalię Kukulską, która zdradza, jaką piosenkę swojej mamy lubi najbardziej, Dorotę Zawadzką, która przyznaje, że nawet ona nie potrafi „wychować” faceta, raport dotyczący uzależnienia kobiet od fantazji erotycznych, próbę odpowiedzi na pytanie: czy można sobie wybrać płeć, reportaż o pierwotnych instynktach, jakie budzą w nas zakupy, kilka historii z codziennego życia kioskarki, wyznania męskich prostytutek, próbę wyjaśnienia „syndromu boga”, egzotyczną wyprawę na urzekającą cypryjską prowincję, rozmowę z wybitnym seksuologiem Danielem Cysarzem o tym, jak można kochać narcyza i nie zwariować u boku partnera zapatrzonego tylko we własne „ja”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>