www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Naga prawda o uczestnikach Tańca z gwiazdami!?

Sportowiec, Mariusz Czerkawski przy okazji rozmowy o swojej byłej żonie i ewentualnym udziale w Tańcu z gwiazdami, w nerwach rzucił kilka zaskakujących słów.

Dyskusji na temat uczestników 12. tej edycji programu nie brakuje.

I tak Super Express podczas rozmowy z Mariuszem Czerkawskim pytał o jego ewentualny udział w tanecznym show. Oczywiście Mariusz nie zatańczy w tej, ani w żadnej edycji, choć jak sam zaznaczył takie propozycje dostaje od początku emisji programu. Ale sęk w czym innym.

Tabloid zapytał o byłą żonę Mariusza, aktorkę Izabelę Scorupco. I tu padły zaskakujące słowa z ust byłego hokeisty.

Na ten temat nie rozmawiam!

Dlaczego zrezygnowałem z „Tańca”?

Tam chodzą ludzie, którzy potrzebują pieniędzy, lansu. No i może są też tacy, którzy chcą nauczyć się tańczyć. Ja tego nie muszę mieć. Zresztą czułbym się niekomfortowo w tych strojach i w butach na obcasach

Widać, temat byłej żonki działa, na Czerkawskiego, jak przysłowiowa płachta na byka. Ale nas bawi coś innego. Opinia Mariusza. Chyba jest bardzo szczera i nie można zaprzeczyć, ze trafna.

Czekamy w takim razie naoficjalną listę uczestników 12.tej edycji Tańca z gwiazdami, czyli tych, co to potrzebują pieniędzy, lansu, no i może też takich, co to chcą się nauczyć tańczyć.

Czerkawski_Mariusz

Czerkawski_Mariusz

Czerkawski_Mariusz

Czerkawski_Mariusz

Czerkawski_Mariusz

Czerkawski_Mariusz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>