www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nadciąga „Ghost Rider 2” [video]

Jeśli sami reżyserzy ryzykują życiem, a pierwszoplanowego aktora (Nicolasa Cage’a) zastępuje co najmniej kilku kaskaderów, to musi być to kino podszyte zarówno adrenaliną, jak i piekielnie dobrą zabawą. Taki jest właśnie „Ghost Rider 2”, który 13 kwietnia wejdzie na ekrany kin.

Aby osiągnąć efekt, który wstrząśnie widzem, reżyserzy sami przyjęli na siebie częściowo role operatorów. Choć patrząc na to, co robili z kamerą można ich bardziej nazwać kaskaderami. W pogodni za „czadowym ujęciem” byli zawieszani na linach nad wysokim klifem, skakali w przepaść i łamali przepisy pędząc na motorach po autostradzie. Koordynator kaskaderów, Markos Rounthwaite przyznaje: „z prawdziwą rozkoszą dostarczałem reżyserom takich wrażeń”.

Adrenalina nie obca była także Nicolasowi Cage’owi, który wcielając się w demonicznego jeźdźca, rozgrzewał do czerwoności Yamahę V-Max. Wybór motoru bardzo uszczęśliwił Nicolasa Cage’a. „Motocykl prowadzi się fantastycznie – czułem jakbyśmy stanowili jedność.” – przekonywał. Opiekujący się nim kaskader Rick English z podziwem dodaje: „Nick potrafi wiele. Był bardzo odważny i doskonale radził sobie w scenach kaskaderskich. Przed rozpoczęciem zdjęć wybrałem się z nim na przejażdżkę. Od dawna nie siedział na motorze, więc pomyślałem, że zaczniemy łagodnie i powolutku. A po dwóch minutach wyprzedził mnie z prędkością około 160 km i pomyślałem, że chyba powinienem go dogonić!”.

Żeby sceny demonicznych pościgów wypadły niezmiernie wyraziście wykorzystano nie tylko efekty specjalne, ale też cały zespół
specjalistów – kaskaderów i motocyklistów, którzy nie bali się ani prędkości, ani karkołomnych ewolucji. „Ghost Rider 2” to kontynuacja przygód legendarnej komiksowej postaci Johnny’ego Blaze’a. Tym razem mroczny Ghost Rider powraca w spektakularnym stylu, ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle i nieziemskie kaskaderskie ewolucje przyprawiają o zawrót głowy. Widzów czeka piekielnie ostra przejażdżka!

„Ghost Rider 2” już od 13 kwietnia w kinach! Obejrzyj zwiastun!

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>