www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nadchodzi nowa gwiazda!

Nawet nie nadchodzi, tylko nadciąga z siłą huraganu! Wyjątkowo błyszczy ostatnio i to na ekranach, a nie na salonach!


Natalia Rybicka, bo o niej mowa, pojawi się aż w dwóch serialach Telewizji Polsat. W „Szpilkach na Giewoncie” wcieli się w rolę Agnieszki – pewnej siebie warszawskiej piękności, która w Zakopanem będzie reprezentować inwestorów pensjonatu. W „Hotelu 52” zagra uwodzicielkę i szantażystkę, która ostro namiesza w życiu bohaterów, jak informuje serwis plejada.pl.

Natalię od większości celebrytów odróżnia jedna ważna rzecz: koncentruje się na swojej pracy, a nie na bywaniu!

– Show-biznes to niewątpliwie drapieżny świat. (…) Myślę jednak, że bardzo ważny jest umiar we wszystkim. Nie lubię przesytu i myślę, że widz także nie. Ale wiem, że niektórzy się w tym odnajdują. Ja – nie. Zdecydowanie nie odpowiada mi charakter lwa salonowego. Nie chciałabym, żeby ktoś się zastanawiał, czy jestem w końcu aktorką czy tylko gwiazdą? Bo jak wiadomo, gwiazda nie ma wiele do roboty, wystarczy tylko, że błyszczy… – wyznała niedawno w wywiadzie dla portalu nazdrowie.pl

Oddanie pracy daje jak widać pozytywne efekty. Natalia Rybicka znana jest już z takich seriali, jak „Samo Życie”, „Plebania”, „Londyńczycy”, „Ratownicy”, w 2004 r. otrzymała nominację do „Orła” za najlepszą rolę kobiecą („Żurek”).

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>