www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nadchodzi 5. sezon Rodzinki.pl

Już od 6. września w każdy piątek o 20:40 na małe ekrany powróci ulubiona RODZINKA wszystkich widzów. Tylko w TVP2!

W piątym sezonie Boscy powitają nas wakacyjną energią. Zobaczymy jak spędzili czas w słonecznej Gdyni. Będą szaleć w Centrum Nauki Experyment, surfować, odpoczywać na plaży i pływać jachtem.

30 sierpnia odbył się pokaz prasowy z udziałem gwiazd serialu. Zobaczcie jak się prezentuja Boscy!

 

Po rodzinnym odpoczynku, Natalia (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (w tej roli Tomasz Karolak) wyślą na wakacje samych chłopców. Pierwszy raz od dawna zostaną w domu bez dzieci. Czy będą potrafili poradzić sobie z taką wolnością? Pomysłem na zabicie czasu bez chłopców okazuje się… odmalowanie domu! Pomóc ma im Izka – specjalistka od remontów (w tej roli Magdalena Boczarska). Nieocenioną rozrywkę dla samotnego małżeństwa zapewnią również najlepsi przyjaciele Boskich – Maria (w tej roli Agata Kulesza) i Marek (w tej roli Jacek Braciak). Namówią Natalię i Ludwika na wyścigi konne na warszawskim Torze Służewiec.

To nie koniec zmian u Boskich. Tomek (w tej roli Maciej Musiał) podejmie decyzję, którą już od dłuższego czasu  „straszył” rodziców – wyprowadzi się z domu. Wraz z Bolem (w tej roli Daniel Dziorek) i Maćkiem (w tej roli Jan Raubo) wynajmą mieszkanie w starej kamienicy. Czeka ich barwne życie studenckie – pełne imprez i pomysłów na samodzielne radzenie sobie w „dorosłym” życiu. Tomek nie pozwoli jednak długo za sobą tęsknić. W domu Boskich będzie częstym gościem – zazwyczaj w porze obiadowej lub akurat wtedy, gdy Natalia wstawia pranie.

Wyprowadzka brata oznacza wolny pokój! Spór o największy i najlepszy teren w domu zwycięży Kuba (w tej roli Adam Zdrójkowski). Jak zwykle zadziwiać będzie błyskotliwymi ripostami i sprytem. Tym razem doprowadzi go to do stanowiska przewodniczącego samorządu szkolnego. W tym sezonie poznamy też jego nową dziewczynę…

 

Kacper (w tej roli Mateusz Pawłowski) odziedziczy pokój w piwnicy i zmieni nieco fryzurę. W tym sezonie przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z Zosią zastanawiają się co to jest grzech i zasypują rodziców trudnymi pytaniami. Staje się coraz bardziej dorosły. Będzie próbował umawiać się z dziewczynami, a u taty i wujka Marka zasięga rad kiedy najlepiej zapytać dziewczynę „o chodzenie”.

Natalię dopada syndrom „opuszczonego gniazda”, ale próbuje przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Jest jeszcze bardziej opiekuńcza w stosunku do Tomka i organizuje swój wolny czas zapisując się na półroczne studia. Ludwik, jako głowa rodziny, jak zwykle, świetnie radzi sobie z utrzymaniem porządku w domu Boskich. Jednak podczas zajęć Natalii na studiach będzie musiał przywyknąć do nowych obowiązków. Nieszczęśliwy wypadek sprawi też, że unieruchomi go gips…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>